قدرت بازاریابی پیامکی

قدرت بازاریابی پیامکی

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که از بازاریابی پیامکی برای تجارت خود استفاده کنید؟ آمار نشان می دهد این یکی از قدرتمندترین شکل های بازاریابی است که امروزه رهبران تجارت از آن استفاده می کنند. پیامک ها دارای نرخ باز کردنی بسیار بیشتر از ایمیل هستند. مردم اکثر اوقات به تلفن های خود نگاه می کنند، تحقیقات ما نشان می دهد که افراد به طور متوسط روزانه 150 بار تلفن های خود را چک می کنند.

آمار پیام کوتاهنکته اصلی

چطور این آمار را در برنامه بازاریابی تجارت خود اعمال کنید؟ در اینجا برخی از اقدامات مهم ارائه شده است که می توانید برای ساختن استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید.

1. ارسال کوپن های موبایل

آمار نشان می دهد که 70 درصد از مردم دوست دارند کوپن های مربوط به کسب و کارهای مورد علاقه خود را دریافت کنند. از آنجایی که 75٪ از مردم ترجیح می دهند تبلیغات را از طریق پیام کوتاه دریافت کنند، این یک فرصت اولیه برای ارسال کوپن های تلفن همراه است.

به عنوان مثال: دریافت یک اشتها آور رایگان با خرید یک پیتزا بزرگ امروز قبل از ساعت 7 بعد از ظهر در پیتزا شفر.

 

2. ارسال یادآورهای متن

به گفته آمار، هر فرد به طور متوسط 150 بار در روز به تلفن خود نگاه می کند. علاوه بر این، تحقیقات کنونی نشان می دهد پیامک های مارک شده در حدود 98٪ از زمان باز می شود. اگر شما نیاز به رسیدن به کسی در عجله دارید، یا اگر به پاسخ آنها نیاز دارید، احتمالا بهتر است به جای یک ایمیل به یک پیام کوتاه تکیه کنید. ارسال یک یادآوری متن برای رزرو یا قرار ملاقات احتمالا دیده می شود ، از آنجا که مردم تلفن های خود را تمام وقت بررسی می کنند.

 

3. از متن در رابطه با رسانه های اجتماعی استفاده کنید

به نظر می رسد پیام کوتاهبیش از پست های رسانه های اجتماعی دیده می شود، بنابراین آن را در ذهن داشته باشید، زمانی که شما تصمیم می گیریدزمان خود را بیشتر کجا قراردهید. هرگز نباید تنها بر روی یک پلت فرم یا روش ارتباطی تکیه کنید، بلکه به جای آن چندین راه برای تماس با مخاطبان خود داشته باشید. اگر شما فقط به رسانه های اجتماعی متکی باشید، شروع به پیدا کردن راه هایی برای ادغام آن با پیام های متنی کنید. شما می توانید شماره سامانه پیام کوتاه خود را از طریق شبکه های اجتماعی با مخاطبین خود باشتراک بگذارید.

برای مثال پستی در شبکه های اجتماعی قراردهید با عنوان: برای تخفیف 30% محصول x تا فردا شب ساعت 11، عدد 1 را به شماره 500012525252 ارسال کنید.

بدین ترتیب می توانید شماره موبایل مخاطبین خود را از طریق شبکه های اجتماعی حمع آوری کنید تا بعدا برای کمپین های بازاریابی استفاده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست